Aktualności

 • 20/07/2021 0 Komentarze
  Zamgławianie pomieszczeń - jak działa?

  Skuteczna, szybka i — a może przede wszystkim — bezpieczna dezynfekcja jest kluczowa w miejscach wymagających szczególnego przywiązania do higieny, jak szpitale, gabinety medyczne czy laboratoria. Zamgławianie pomieszczeń jest jednak procesem na tyle przystępnym i mało inwazyjnym, że dynamicznie zyskuje na popularności także w przypadku prywatnych gospodarstw domowych, szczególnie w dobie wszechobecnych wirusów, bakterii i innych drobnoustrojów. Poniżej omawiamy najważniejsze aspekty tej metody dezynfekcji wnętrz.

   

  Dowiedz się więcej
 • 23/11/2020 0 Komentarze
  Czystość i zapach w biurze ma znaczenie biznesowe. Dlaczego warto zlecić sprzątanie biur profesjonalnej firmie?

  Obecnie na otwartym, konkurencyjnym rynku obserwuje się coraz więcej firm sprzątających, przykładowo biura. Wszyscy zaczynają od zera, broniąc się wykwalifikowanym personelem oraz prawidłowo dobranymi środkami czystości.

  Dowiedz się więcej
 • 04/11/2020 0 Komentarze
  Sprzątanie biur i firm Łódź - jak wybrać usługodawcę?

  Chociaż powstaje coraz więcej firm sprzątających, zwłaszcza w dużych miastach jak Łódź, nie wiąże się to niestety z łatwością wyboru tej najlepszej. W tym artykule zbieramy wszystkie potrzebne informacje – jak wybrać usługodawcę, na przykład do czyszczenia biur - który będzie profesjonalny w tym, co robi i jednocześnie opłacalny.

  Dowiedz się więcej